כיבוד לאירועים

בייגל אמריקאי – פתרון גדול לאירועים קטנים… כל המידע והטיפים החשובים על הזמנת כיבוד לאירועים…

אנשים רבים מארגנים אירועים קטנים, להם הם רוצים לארגן כיבוד שיהיה משביע ומיוחד דיו על מנת שיכבד הן את האורחים והן את המעמד.
אבל בהינתן אירוע מסוג זה מה ניתן להזמין? הרי פיצות זה מעט ילדותי, סושי לא תמיד משביע, והפשטידות הביתיות  כבר מזמן אינן מספיק מקצועיות.
אז הרי הפתרון: בייגלים!
בכל הנוגע לכיבוד לאירועים ובכלל כיבוד לאירועים קטנים בייגלים הפכו לנחלת הכלל בעיקר במשרדים שרוצים לפנק את המשתתפים באירוע עם כיבוד טוב ואיכותי.

אז איך מאיפה מזמינים כיבוד לאירועים כמו בייגלים?

בכל הנוגע לבייגלים לכיבוד לאירועים ישנה אופציה אחת בולטת ואטרקטיבית והיא קומבינציית בייגלה אמריקאי ממאפיית כרמלי המספקת מגוון בייגלים ככיבוד לאירועים קטנים העשויים עבודת יד.
הבייגלים עשויים מגוון לחמים חלקם קלים, רגילים, בייגלים עשויי חיטה מלאה או בצל ואת הבייגלים ניתן להרכיב את עם מגוון תוספות כגון: גבינות שמנת, סלומון, בצל, עגבניות, מלפפון, חסות, חצילים, סלט ביצים ועוד המון אפשרויות.

מהי צורת ההגשה של כיבוד לאירועים ?

באירוע עצמו תוכלו להנות ממגשי בייגל גדולים ומגוונים חתוכים בצורה נוחה ומוגשים היישר לשליפה נוחה של המוזמנים לאירוע על מנת שיוכלו להיאכל בצורה נוחה מבלים להיעזר בצלוחיות מה שיהפוך את הארוחה למשביעה ונחטפת.
לצד הבייגלים של מאפיית כרמלי תוכלו להנות מפלטות ירקות משביעות וצבעוניות כאלמנט משלים לכל אירוע וכמובן מגשי אירוח חלבי מיוחדים ומרהיבים במגוון טעמים נפלאים.
 
אולי יעניין אתכם : אולמות אירועים במרכז