כיבוד לישי​בות

מה להגיש לכיבוד לישיבות ?

בורקסים בישיבות, זיתים ומלפפון חמוץ כבר מזמן יצאו מהאופנה וכיום ישנם מגוון דליקטסים המשמשים כיבוד לישיבות הנראים טוב יותר, טעמם טעים יותר והם אינם משאירים פירורים. רוצים לדעת על מה מדובר? מדובר על אותם בייגלים אמריקאים טריים וטעימים עשויים עבודת יד פריכים ונימוחים בפה שהופכים כל ישיבה לפורה וממוקדת יותר.

כיבוד לישיבות מדוע זה חשוב ?

שהבטן ריקה ידוע כי אנחנו עצבניים יותר, לחוצים, חסרי סבלנות ועלולים לעיתים להגיע להחלטות פזיזות, ולכן חשוב לדאוג בישיבה לכיבוד הגון כגון בייגלים אמריקאים עליהם דבירנו בתחילה של כרמליס בייגלס. הביגלים מתאימים ככיבוד לישיבות מכמה סיבות עיקריות: הם נארזים באריזות אישיות, הם מגיעים בקומבינציות שונות, הלחמים מגוונים והם טריים וטעימים במידה והזמנתם אותה מהמאפייה הנכונה.

מהיכן כדאי להזמין כיבוד לישיבות ?

בכל הנוגע למאפיות להזמנת כיבוד לישיבות מאפיית כרמלי היא אחת המאפיות מהן ניתן להזמין בייגלים בצורה הטובה ביותר והאיכותית ביותר ( בנוסף לשירותי הקייטרינג החלבי הכשר). הבייגלים נאפים במאפייה בקפידה, ממולאים במגוון מילואים ותוספות כגון: גבינת שמנת, גבינת צהובה, דגי סלמון ודגים שונים, ממרחים, ירקות ועוד. כל בייגל בין אם הוא עשוי לחם רגיל או לחם מלא נארז בקפידה והוא מוגש באופן אסתטי וראוי על פני מגשים גדולים המגיעים עד אליכם לחדר הישיבות שם כל אחד מהמשתתפים יכול לאסוף לעצמו בייגל אחד או שניים ולאכול את הבייגל בצורה אסטטית ללא צורך בצלחת מתחת שתאסוף פירורים או נזילות מיותרות.