כרמליס בייגלס

כרמליס בייגלס – הפתרון המושלם לאירועים משפחתיים מושלמים!


באירועים משפחתיים כבר ידוע כי החלק החשוב ביותר, חוץ מהרכילות האחרונה, הסיבה למסיבה, האירוסים האחרונים, התוספות המשפחתיות החמודות ועוד – האוכל הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר והוא זה שקובע את הטון המרכזי באירוע – האוכל.
ולכן, לעיתים באירועים מסוג זה אנו נוטים להפיל את כל עול הבישול על אדם אחד שהוא בדרך כלל אם המשפחה שקורסת תחת העול ומגיעה לאירוע עייפה מאד ורצוצה.
אז כדי לא להעמיס ולתת לכולם להנות, צריך להבין כי לפעמים הפתרון נמצא ממש מתחת לאף, והוא מגיע בצורה של בייגל.
כן, בייגלה אמריקאי ממאפיית כרמליס בייגל הוא בייגל שנאפה ביד, והוא מוגש במגוון לחמים גם כלחם רגיל, לחם, קל, לחם מחיטה מלאה ולחם בצל טעים ומתקתק. הבייגלים ממולאים במגוון ממרחים, ירקות סלטים דגים ותוספות והם מהווים כיבוד מדהים טעים ומשביע לארוחה משפחתית.
אז מדוע כדאי לבחור בכרמליס בייגלס?
 

למה כרמליס בייגלס ? 


כרמליס בייגל היא המאפייה הכי יהודית שישי והיא קיימת כבר 25 שנה שנים. המאפייה הוקמה על ידי בחור בשם מוטי כרמלי שדואג כי כל בייגל יאפה בקפידה ויורכב על פי בקשת הלקוח. שהבייגל מגיעים אליכם הם מיגעים טריים, חתוכים ועטופים בצורה נגישה כך שניתן לאכול את הבייגל בקלות מבלי להיעזר בצלחת.

מה עוד ניתן להוסיף להזמנה ?

אם אתם משפחה מבורכת עם תיאבון בריא אנו ממליצים להוסיף פלטת ירקות, פלטת סלומון ודגים ופלטת גבינות – הפלטות יוספו לאווירה וימלאו את החורים לאלה שאוהבים גם נשנושים נוספים לצד הבייגל.
צרו קשר עם נציגנו אשר ישמחו להרכיב לכם תפריט מותאם לאירוע מושלם, עם מגוון עצום של מטעמים, בייגלס ומגשי אירוח יוקרתיים, טריים ואיכותיים.