מגשי אירוח חלבי

מגשי אירוח חלבי מדוע הם כה מתבקשים ?

כיום הרבה אנשים כבר מזמן אינם אוכלי בשר במיוחד בעולם בו קיימת מודעות לסביבה ולעולם החי. מלבד זאת ישנם אנשים המעוניינים להפריד ארוחה חלבית מבשרית מטעמי דת ומחפשי מגשי אירוח חלבי על מנת שכל האורחים יוכלו להנות מארוחה כשרה – אז מהן האופציות העומדות לפנינו בכל הנוגע לארוחה חלבית לאורחים שלנו?

בייגלס אמריקאי …. בטעם נפלא ועם תוספות ייחודיות …

כאשר אנו מחפשים מגשי אירוח, חלבי הוא אחת האופציות שאנו צריכים בעיקר שאנו רוצים לשמור על כשרות או צמחונות וכאן נכנסים אל חיינו ואל בטננו הבייגלס האמריקאים האהובים. הבייגלס אפויים בעבודת יש עשויים מגוון לחמים כגון לחם לבן רגיל, בייגל, בריא ובייגל קל, לחם בצל ועוד ממולאים במגוון גבינות משובחות, בירקות ודגים לבחירה. את הבייגל ניתן למלא בגוון ממרחים כגון: חצילים קלויים, ביצים קשות וסלטים חמים טעימים ופיקנטים.

היכן ניתן להשיג מגשי אירוח חלבי?

מגשים מסוג זה ניתן להשיג במאפיית כרמלי העוסקת באפיית בייגל טריים מילויים של הבייגל והגשתם במגשים שהם ארוזים ועשויים בקפידה ומוגשים עד למקום האירוח או לבית הלקוח בצורה אסתטית ומזמינה. המאפייה דואגת לכל ההכשרים ודואגת להכשרים של הרבנויות המקומיות והיא מודעת לצורך של הלקוחות באירוח חלבי ודואגת לגבינות המשובחות, לדגים הכשרים והטובים ולירקות המובחרים ביותר. קייטרינג חלבי כשר הוא חלק בלתי נפרד משירותי הקייטרינג של חברת כרמליס בייגלס, על כן הוא נעשה בהקפדה רבה ותחת כשרות מוחלטת ומוקפדת, ללא פשרות, בטריות יום יומית ועל פי הזמנה מסודרת ומאורגנת. למאפייה האיכותית סניפים רבים ברחבי המרכז והיא מבצעת משלוחים לכל רחבי הארץ.