מגשי אירוח

הרכבת מגש אירוח מהמם לאירועים!


שאתם מתכננים אירוע הדבר הראשון שעולה לכם בראש מלבד האווירה הכיפית הוא הצורך להרשים את האורחים.
אחת הדרכים להרשים היא דרך מגש אירוח עמוס בכל טוב ושאנו מדברים על כל טוב אנו מדברים על מגשי אירוח אנו מדברים על מגשים עמוסים בייגלה אמריקאי מלא בגבינות משובחות, ממרחים, ירקות ועוד.
 

מדוע דווקא מגשי אירוח עם בייגלה אמריקאי?


בייגלה אמריקאי הוא מוצר אירוח ההופך פופולארי יותר ויותר עם השנים – הבייגלה עשיר בטעמים, מסודר במגשים, נארז בקפידה לאחר שיוצר במאפיית כרמלי המספקת בייגלה אמריקאי כבר 25 שנים במיוחד לאירועים.

לאיזה אירועי מתאימים מגשי אירוח מסוג זה?

מגשי אירוח עמוסים בבייגלה אמריקאי בהרכבה אישית או בייגלה המוכנים טריים על ידי המאפייה מתאימים למגוון אירועים בין אם מדובר באירועים עסקיים, אירועים משפחתיים, אירועים לעובדים, פגישות ועוד. הבייגלים מהווים אלמנט חוויתי מושקע ופרקטי שאינו דורש כלים רבים ואינו מלכלך.

כיצד מגיעים הבייגלה האמריקאי למקום האירוע שלכם?

אם חיפשתם מגש אירוע מרשים חשוב שתדעו כי הבייג'לס של מאפיית כרמלי מגיעים ארוזים בקפידה ומסודרים בתוך מגשים – דבר ההופך את הבייג'לס לנוחים יותר לאכילה ולהגשה.
מלבד המראה היוקרתי והחגיגי של מגשי האירוח הנפלאים המתוכננים בקפידה,  ניתן ליהנות ממגשים מכובדים לאירועים הכוללים פלטות גבינות של מאפיית הכרמלי, פלטות ירקות עשירות, פלטות דגים ומגוון תוספות שיהפכו את האירוע למשביע בעבור שלל אורחיכם, יוקרתי ומושקע הרבה יותר.