מגשי גבינות לאירועים

כיצד מארחים בצורה חכמה ונעימה? מגשי גבינות הם התשובה!

מגשי גבינות לאירועים הפכו כבר מזמן לאלמנט מכריע בכל הנוגע לאירוח אלגנטי טעים ואסתטי, ולכן כאשר אנחנו רוצים לארגן אירוע נעים ומזמין ניתן לסדר מגוון מגשי גבינות מעוטרים בירקות או מגשי גבינות שלצידם מגשי ירקות ומגשי דגים ואפילו כריכונים. אבל כיצד עושים זאת בצורה היעילה החסכנית והטובה ביותר? התשובות בהמשך…

קניית גבינות קשות ויין…

כאשר אתם מזמינים או רוכשים מגשי גבינות מספקים שונים  דעו כי בדרך כלל יהיה מדובר בספקים כמו משקי צאן המייצרים את הגבינות באופן עצמאי. הגבינות לרוב יהיו גבינות צאן בעלות טעמים חזקים והעלויות גבוהות ולכן במקרה כזה אנו ממליצים לפנות דווקא למאפיות שונות או קייטרינג דבר שיכול להוזיל את העלויות באופן משמעותי וגם יכול לחסוך לכם עבודה רבה במטבח. את היינות, המיצים והאלכוהול הנוסף שתרצו לרכוש ניתן למצוא במחסני יין המספקים יינות משובחים במחירים הוגנים.

היכן ניתן למצוא קייטרינג המספק מגשי גבינות לאירועים?

אחד ממקומות הקייטרינג הבולטים הוא מאפיית כרמליס בייגלס, המספק בייגל אמריקאי לאירועים ובנוסף מאפשר הזמנה של קייטרינג חלבי כשר ומגשי גבינות לאירועים. במגשים של כרמליס בייגלס תיהנו משלל גבינות צאן, גבינות צהבות, גבינות שמנת, גבינות שום שמיר,זיתים, צפתית ובולגרית. את הפלטות מגישים עם הבייגלס האמריקאים האהובים וניתן להוסיף פלטת דגי סלמון, פלטות ירקות ופלטות סלטים עשירים בהם סלטי טונה,אבוקדו ומגוון סלטים משביעים טריים ומתובלנים.