סלטים לאירועים

סלטים לאירועים, בטריות ואיכות ללא פשרות…

אם יש לכם אירוע מתקרב ואתם זקוקים לקייטרינג ולחתוך דליים שלמים של ירקות זה ממש לא הקטע שלכם, חשוב שתדעו מהיכן תוכלו להזמין סלטים לאירועים שיהיו טריים, כשרים, איכותיים וטעימים.

סלטים לאירועים – רק ברשת מאפיות כרמליס !

מאפיית כרמליס היא הממוקמת במרכז הארץ היא מאפייה המספקת מגוון מוצרי אוכל לאירועים ביניהם בייגלס אמריקאי מלא בכל טוב וטרי מגשי גבינות וסלטים לאירועים. הסלטים מגיעי במגשים עשירים ביניהם ירקות טריים פרוסים.

יכול לעניין אותך : אולם אירועים במרכז

מה מכילות פלטות הירקות והסלטים ?

פלטות הירקות מכילות ירקות המתאימות לשניים עשר סועדים, והסלטים המגוונים מיכלים מגוון ממרחים, סלטי טונה, אבוקדו וסלטי חסות מגוונים. סלטים לאירועים – אלמנט משלים ומושלם לכל מסיבה, פגישה והרמת כוסית הסלטים של מאפיית כרמליס מגיעים כאלמנט משלים למגשים של בייגלס אמריקאי טריים לאירועים, למגשי גבינות עשירים ביניהם גבינות ממגוון סוגים, למגשי דג סלמון כתום טרי וכשר למהדרין, ובייגל חלקים וטריים עשויים בעבודת יד. הבייגלס ומגשי סלטים לאירועים יוצרים ביחד פרזנטציה מושלמת של טעם, ניחוחות, יופי והגשה מרהיבה שהופכת את כל הנוכחים לשבעים יותר ואת האירוע שלכם ומוצלח ופורה הרבה יותר. מעוניינים בהזמנת סלטים לאירועים ? הרי שהגעתם למקום הנכון! פנו כבר עכשיו אל נציגי השירות של חברת כרמליס בייגלס ותיהנו משירות אישי ואדיב להזמנה מקצועית ומותאמת של מגשי אירוח מיוחדים וסלטים לאירועים.