פלטות אירוח

כל מה שיש לדעת על פלטות אירוח מרשימות…

כאשר אתם מעוניינים לארגן מסיבה טובה ומרשימה חשוב לדאוג לנושא האוכל שהוא בדרך כלל הנושא המרכזי עליו מדברים האורחים בכל אירוע – אם מדובר באירוע קטן בעיקר באירוע חברה, אירוע עסקי, אירוע משפחתי וכל אירוע לו דרושה פלטת אירוח משביע וטובה ישנן מספר הצעות שכדאי לקחת לתשומת הלב – אז מה יש לדעת?

פלטות אירוח…

פלטות אירוח הן פלטות שבדרך כלל כוללות מגוון מאכלים מגוונים עשירים בסלטים, גבינות כריכים צבעונים ודגים פרוסים בצורה בה האורחים שלכם יכולים לגשת ולקחת את האוכל בצורה קלה וידידותית. הפלטות עליהן להיות מסודרות בצורה טובה על מגשים גדולים ועל שולחנות גדולים.

פלטות אירוח לימי הולדת…

בימי הולדת בעיקר לילדים תרצו פלטת אירוח דומות בעיקר כי ילדים אינם יושבים במקום והם בעלי נטייה להסתובב לרוץ ואפילו ללכלך לכן אנו ממליצים על פלטות אירוח הכוללות כריכים עטופים כמו הבייגלים העטופים של מאפית הכרמלי המגיעים מסודרים על מגשים שהם מלאים במגוון מוצרים בריאים כמו גבינות טריות, ירקות, דגים, ממרחים סלטים ועוד.

אם מדובר בימי הולדת של ילדים מבוגרים ניתן להוסיף לצד פלטות אירוח הכוללות בייגלס אמריקאי גם פלטות דג סלמון עשירות, פלטות גבינות הכוללות גבינות עשירות בטעמים כמו גבינות צהובות, שמנת, גבינות מלוחות ועוד, מגשי ירקות, סלטים שכולם מוגשים בתוך מגשים מעוטרים ומושקעים המגיעים היישר אל מקום האירוע שלכם ממאפיית כרמליס בייגלס הותיקה והמנוסה.