קייטרינג בראנץ

קייטרינג בראנץ – חלום ליל קיץ …

כשאתם מתכננים בראנץ' נעים וטעים חשוב שתתכננו ארוחה מדהימה בין  חברים, משפחה או עמיתים לעבודה שתהיה בין שעות הצהריים ותכלול מגוון מאכלי בוקר קלילים שיעשו לכולם טוב על הלב.

מהו בראנץ' ?

הבראנץ היא ארוחה הנחשבת ארוחת ביניים שהיא בין בוקר לצהריים, והיא כוללת: חביתות, דגים, גבינות צהובות, לחמים סלטים ועוד. הבראנץ גם יכולה לכלול פשטידות או מאכלים חמימים והיא תמיד תהיה חלבית אך משביעה ומוגשת בשעות הצהריים.

האם ניתן להכין קייטרינג בראנץ לבד ?

הכנת בראנץ באופן עצמאי היא אפשרית אך כרוכה במאמץ רב וזאת כי לא מדובר בארוחת בוקר רגילה. בהכנת בראנץ יש להכין חביתות ופנקייקים, פשטידות, מגוון שלטין, פלטות גבינות, ממרחים רבים, פלטות דגים ועוד. המאמץ רב וישנם הוצאות כלכליות רבות.

אז מה הפתרון?

כיום ישנן חברות רבות המספקות קייטרינג בראנץ כמו מאפיית כרמליס המספקת קייטרינג בראנץ עד לבית הלקוח, מקום האירוע או המשרד. המאפייה אופה בייגל אמריקאי ההופך לפתרון מדהים, טעים טרי ומרענן לכל ארוחת בראנץ מכובדת. הבייגלים נאפים בעבודת יד ומוגשים במגוון לחמים: בייגלס קל, בגייל מלחם מלא, בייגל מקמח רגיל, בייגל בצל ועוד. את הבייגל ממלאים במגוון גבינות שמנת, וגבינות צהובות ומלוחות ודגים, ירקות וממרחים לפי בחירה. לבראנץ ניתן להוסיף פלטות דגים, פלטות ירקות, פלטות גבינות, פלטות סלטים ומגוון פינוקים משתלמים שיהפכו את הבראנץ' שלכם לשווה במיוחד!