קייטרינג חלבי כשר

היכן ניתן למצוא קייטרינג חלבי כשר?

כיום אנשים רבים תרים אחר קייטרינג חלבי שיהיה גם טעים, גם מגוון וגם כשר, ואכן בים של אפשרויות לעיתים ניתן להתבלבל, ולא להבחין מה טעים, מה משתלם ומה כשר.
לכן אנו עשינו את הבדיקה הזאת בשבילכם ומצאנו מאפייה אחת טובה הנמצאת 25 שנים בשוק המאפשרת את כל היתרונות תחת קורת גג אחת: גם קייטרינג, גם חלבי וגם קייטרינג כשר לפי אזורים. קבלו את מאפיית כרמליס!

מי היא מאפיית כרמליס? והאם ניתן לרכוש ולהזמין ממנה קייטרינג חלבי כשר ?

מאפיית כרמליס היא מאפיית הפועלת בכל הארץ וממוקמת באזור המרכז המספקת בייגלס אמריקאי לאירועים וישיבות ופלטות סלטים גבינות ודגים והיא אופה את הבייגלס שלה בעבודת יד וממלאת אותם לפי בקשת הלקוח.

האם ניתן להזמין מהמאפייה קייטרינג חלבי?

אחד השירותים המרכזיים של מאפיית כרמליס הם שירותי קייטרינג חלבי והם מתמקצעים בהגשת כיבוד חלבי לאירועים ישיבות וכנסים המוגשים בצורה נוחה ואסתטית למוזמנים.
את הפלטות מגישה המאפייה עם בייגל אמריקאי העשוי בעבודת יד וניתן להוסיף פלטת דגי סלמון, פלטות ירקות ופלטות סלטים עשירים בהם סלטי טונה, אבוקדו ומגוון סלטים משביעים טריים ומתובלנים.

האם הקייטרינג כשר?

כן, המאפייה כשרה למהדרין והיא מקבלת כשרויות לפי אזורים של הרשויות בהן היא נמצאת. המאפייה היא חלבית בלבד ואין בה מוצרי בשר. כל הירקות הדגים והגבינות כולל הלחמים במאפייה כשרים למהדרין.