קייטרינג ליום הולדת

קייטרינג ליום הולדת – איך עושים זאת נכון מבלי להתרוצץ ?

ביום הולדת שלכם שאתם מארגנים אליה הזמנתם את כל האנשים האהובים עליכם מוטב שתירגעו ותיהנו במקום להתרוצץ כמו בכל יום הולדת, לבשל להכין ולטרוח. על מנת שתוכלו לעשות כן, חשוב כי תזמינו לכם קייטרינג ליום הולדת שישביע את האורחים וגם לא יעלה כסף רב מידי. אז איזה מתנה אנו נוכל לתת לכם? המלצה חמה על מאפייה מקסימה שאופה את הבייגלס שלה בעבודת יד ויכולה לספק לכם מגשי בייגלס צבעוניים וטריים היישר ליום הולדת שלכם!

מאפיית כרמליס – כל בייגלס נאפה היישר בשבילכם!

בחיפושים שערכנו כדי למצוא קייטרינג ליום הולדת מצאנו המאפייה של כרמליס נמצאת בשוק האוכל כבר 25 שנים ומובילה בהצלחה את תחום הקייטרינג חלבי מהדרין גם כן. המאפייה כשרה למהדרין ומספקת בייגלס אמריקאים טריים הנאפים בעבודת יד וממולאים בכל טוב. הבייגלס נאפים במגוון סוגים של קמח כמו קמח מלא, בייגלס קל בייגלס בצל ועוד, ומוגשים טריים תוך הכנת קומבינציות לבחירת הלקוח.

ומה ההפתעות הממתינות לכם בפנים? בתוך הבייגלס ממתינות למוזמני היום הולדת ולכם מגוון ממרחים גבינות ירקות טריים והפתעות רבות! כל בייגל ארוז וממולא בקפידה בגבינות שמנת בטעמים שונים, בירקות טריים, בגבינות מלוחות וצהובות, בחצילים, בממרחים שונים בדגי סלמון ועוד. הבייגלים ארוזים בקפידה, חצויים לשנים לאכילה נוחה יותר ומסודרים במגשים גדולים הנשלחים באותו יום עד למקום האירוע. בנוסף תוכלו להזמין מהמאפייה פלטות שונות להשלמת האירוע הכוללות: פלטות גבינות, שפלטות ירקות, פלטות סלמון ועוד. אז שיהיה במזל טוב!